Zaproszenia na koncerty i najbliższe wydarzenia dla słuchaczy


Zapraszamy słuchaczy do udziału w najbliższych wydarzeniach starego i nowego roku: 

1.Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zaprasza w poświąteczny piątek 27 grudnia o godz. 17.00 na KONCERT KOLĘDOWY.

Wystąpią: prof. Gabriela Silva, Maciej Komandera, Marta Jakubowska, Weronika Kowolik, Maria Jamaguczi, Oskar Silva.Koncert jest jednym z cyklu „Muzyka łagodzi obyczaje”. Wstęp wolny.

2. Stowarzyszenie Marchołt po raz kolejny organizuje obchody Chanuki, zapraszamy na koncert w niedzielę 29 grudnia o godz. 17:30 do Biblioteki Śląskiej w Katowicach Plac Reduty Europy 1.

W programie: wprowadzenie do święta Chanuka, uroczyste zapalenie chanukowych świec, koncert pieśni żydowskich i żydowskich tworców w wykonaniu Żeńskiej Orkiestry Salonowej pod dyrekcją Grzegorza Mierzwińskiego, degustacja tradycyjnych potraw chanukowych. Rejestracja chętnych uczestników tel. 32 253 07 38 lub mailowo katarzyna.franke@ue.katowice.pl Wstęp wolny

3. Zajęcia gimnastyczne na sali w nowym roku rozpoczynają się wg obowiązującego planu już 8 stycznia w środę. Zapraszamy do udziału.

4. Wykład z cyklu Spotkania Podróżnicze odbędzie się w czwartek 9 stycznia o godz. 16:00, miejsce wykładu potwierdzimy w nowym roku.Tematem spotkania będzie Kambodża.

5. Zajęcia z języka hiszpańskiego i francuskiego w czwartek 9 stycznia odbędą się w planu, o miejscu poinformujemy słuchaczy na stronie UETW

6. O zajęciach tanecznych poinformujemy słuchaczy w Nowym Roku 

7. Wykład 16 stycznia o godz. 16:00 w auli A, Historia sztuki - poprowadzi Ewelina Sobczak-Podleszańska

8. 23 stycznia o godz. 18:30 zapraszamy na koncert świąteczno-noworoczny Zespołu Pieśni i Tańca Silesianie. Koncert odbędzie się w Pałacu Młodzieży, bilety do kupienia przed wykładem oraz w biurze UETW od 8 stycznia w cenie 15 zł. 

9. 31 stycznia w piątek słuchacze UETW wyjeżdżają na zimowy kulig do Wisły, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, zapraszamy do zapisów.

Przerwa świąteczna w biurze UETW w dniach od 23 grudnia do 2 stycznia 2020.