Nowy numer Forum

Tematem wiodącym numeru jest nowa strategia uczelni. Publikujemy jej założenia, a także komentarz Rektora. Przedstawiamy także strategię internacjonalizacji oraz, jak zawsze, liczne relacje z wydarzeń, które miały miejsce na uczelni lub odbywały się z udziałem przedstawicieli naszego środowiska. Sporo miejsca poświęcamy jubileuszowi Wydziału Ekonomii, który w tym roku obchodzi swoje 50-lecie. Zapraszamy do lektury!

Zachęcamy do współtworzenia "Forum". Autorów prosimy o przestrzeganie zaleceń redakcyjnych opisanych w pliku wzorca artykułu (do pobrania poniżej). Materiały należy przesyłać w terminach do 15 lipca lub 10 grudnia.

Więcej informacji, a także bieżące oraz archiwalne wydania Forum dostępne są na stronie.