Nowa edycja Szkoły Giełdowej

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zaprasza do Szkoły Giełdowej realizowanej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Trwają zapisy na kurs dla początkujących inwestorów!

W ramach tegorocznej Szkoły Giełdowej realizowane są dwa kursy:

• 11-13 maja 2018 r. - dla początkujących inwestorów "Podstawy inwestowania na Giełdzie",
  • 6-8 kwietnia 2018 r. - dla zaawansowanych "Giełda dla zaawansowanych".

Kursy organizowane są przez Fundację Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie we współpracy z Wydziałem Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zajęcia odbywają się w weekendy i obejmują 14/13 godzin prowadzonych przez wykładowców UE Katowice oraz praktyków i specjalistów rynku kapitałowego. Atutem kursu jest wysoki standard materiału i wykładów, którego jakość na bieżąco nadzoruje Fundacja Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Absolwenci uzyskują certyfikat ukończenia kursu wydawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy dokonywane są w kolejności przyjmowania zgłoszeń!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Szkoły Giełdowej.

Program zajęć

Szczegóły rejestracji