Studiuj w Katowicach!

Kolejna edycja wyjazdów "Miasteczka Akademickiego" w ramach akcji "Studiuj w Katowicach", to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z nami w plenerze! :)


"Studiuj w Katowicach" to wspólna akcja Urzędu Miasta Katowice i katowickich uczelni tj. Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Wychowania Fizycznego, Politechniki Śląskiej, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Śląskiego i oczywiście Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W ramach akcji zaplanowane zostały wyjazdy "Miasteczka Akademickiego", w którym każda z Uczelni będzie miała okazję zaprezentować się od najlepszej strony. W specjalnej strefie będzie można spotkać nasze Biuro Komunikacji Marketingowej, Biuro Rekrutacji, a także studentów UE Katowice.

Harmonogram wyjazdów:

  •  5.06.2018 r. – Tychy, plac Baczyńskiego
  • 11.06.2018 r. – Rybnik, rynek
  • 12.06.2018 r. – Katowice, plac na rynku
  • 13.06.2018 r. – Mikołów, rynek
  • 14.06.2018 r. – Oświęcim, rynek

Dodatkowe atrakcje: Strefa Katowic, w której będzie można podglądać atrakcje miasta w VR, TV z filmami z miast, Konkursy stacjonarne, Foodtrucki, DJ i wiele innych :)

Śledźcie relacje z wyjazdów w naszych mediach społecznościowych! Fb Insta Twitter Snap

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na Facebooku #katoChallenge

***

Mobilne "Miasteczko Akademickie" ma na celu połączenie punktów informacyjnych najlepszych uczelni publicznych w Katowicach w centrum miasta, tak, by zjednoczyć w strefie jak najwięcej uczniów szkół średnich, a szczególnie maturzystów gotowych do rozpoczęcia kariery naukowej w stolicy Górnego Śląska.

W poprzedniej edycji akcji odwiedziliśmy 5 urokliwych miast: Bielsko Biała, Tarnów, Radomsko, Strzelce Opolskie i Brzeg  i spędziliśmy 5 dni na rozmowach z przyszłymi studentami. Zobacz relację