Wykład rektorski prof. Leszka Balcerowicza

Zapraszamy na wykład rektorski prof. Leszka Balcerowicza pt. "Systemy instytucjonalne, a warunki życia w kraju", który odbędzie się 9 listopada br. o godz. 11:45 w Auli A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Leszek Balcerowicz - polski polityk i ekonomista, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki, profesor nadzwyczajny Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doktor honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wiceprezes Rady Ministrów i minister finansów w rządach Tadeusza Mazowieckiego (1989–1991), Jana Krzysztofa Bieleckiego (1991) i Jerzego Buzka (1997–2000), poseł na Sejm III kadencji (1997–2000), prezes Narodowego Banku Polskiego (2001–2007). Drugi przewodniczący Unii Wolności (1995–2000). Założyciel i przewodniczący rady Forum Obywatelskiego Rozwoju. Kawaler Orderu Orła Białego.

9 listopada br. w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Profesor wygłosi wykład pt. "Systemy instytucjonalne, a warunki życia w kraju". Formuła wydarzenia zakłada 45 min wykładu oraz 45 minut pytań.

Wykład organizowany jest przez Studenckie Forum Business Centre Club Region Katowice pod patronatem honorowym Business Centre Club Loży Katowickiej i patronatem strategicznym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Polecamy również wydarzenie na Facebooku