Przejdź do menu Przejdź do treści

Międzynarodowa Konferencja pt. "Wyzwania dla zarządzania organizacjami w warunkach niepewności – problemy teorii i dylematy praktyki"

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji (w trybie on-line) tj. 8 grudnia br. o godz. 10:00 pt. "Wyzwania dla zarządzania organizacjami w warunkach niepewności – problemy teorii i dylematy praktyki". Wydarzenie jest organizowane przez: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Katedrę Zarządzania Przedsiębiorstwem, Akademię Górnośląską im. Wojciecha Korfantego, Wydział Zarządzania oraz State Tax University, Faculty of social and humanitarian technologies and management, Ukraine.

Konferencja będzie transmitowana na kanale YouTube. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. 

Tematyka konferencji będzie dotyczyć:

  • Teoretyczne problemy zarządzania organizacjami w warunkach niepewności,
  • Niepewność jako atrybut otoczenia współczesnej organizacji,,
  • Praktyczne doświadczenia organizacji w warunkach niepewności

Konferencja stanowi część cyklu spotkań w ramach badań pt. "Emergentna natura organizacji" (prowadzonych w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach). Celem wydarzenia jest wymiana poglądów, wyników badań i doświadczeń praktycznych w zakresie wpływu niepewności na działania organizacji.

Zachęcamy do zalogowania się, a przede wszystkim do zadawania pytań. Konferencja jest z udziałem hybrydowym i wszystkie kanały internetowe będą obsługiwane przez osobnego moderatora. Tą drogą będzie możliwość zabrania głosu w dyskusji lub/i zadania pytania wszystkim uczestnikom paneli i osobom biorącym udział w dyskusji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie akademiagornoslaska.pl oraz na ue.katowice.pl.

Zapraszamy!

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3