Zdjęcie Paweł  Piotrowski

dr Paweł Piotrowski

Adiunkt
Bogucicka 3a
Bud. B; pok. 409
40-228 Katowice

dr Paweł Piotrowski – specjalizuje się w problematyce zarządzania w turystyce i marketingu terytorialnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zarządzaniem wydarzeniami specjalnymi, turystyką dziedzictwa przemysłowego oraz zrównoważonym rozwojem turystyki. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji w języku polskim i angielskim, dotyczących wspomnianej problematyki. Wielokrotnie podejmował współpracę z praktyką gospodarczą – Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, Śląską Organizacją Turystyczną czy Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.  Pełni funkcję menadżera kierunku Gospodarka Turystyczna oraz opiekuna Koła Naukowego Turystyki „KoNTiki”.

Konsultacje:

____________________________________________________________

 Terminy konsultacji w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021:

Konsultacje odbywają się w czwartki w godzinach 11:40-13:10  
Link do konsultacji: meet.google.com/lookup/alkwborkwg

W przypadku chęci uczestnictwa w konsultacjach proszę o wcześniejszy kontakt mailowy, by uniknąć problemów technicznych.

 

W celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, informuję, że zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Władz Uniwersytetu, konsultacje odbywają się w formie zdalnej. Wszelkie sprawy proszę kierować na adres mailowy: pawel.piotrowski@ue.katowice.pl