Sukces dr Dagmary Modrzejewskiej w Plebiscycie "Jestem Kobietą - sięgam po więcej 2023" [relacja]

9 marca br. w Hotelu Radisson we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala finałowa Plebiscytu "Jestem Kobietą - sięgam po więcej 2023" na inspirującą przedsiębiorczynię. Dr Dagmara Modrzejewska z Katedry Informatyki Ekonomicznej znalazła się wśród pięciu zwyciężczyń.

Źródło: Klub Czerwonej Szpilki

Plebiscyt "Jestem Kobietą - sięgam po więcej 2023" organizowany przez Klub Czerwonej Szpilki miał na celu uhonorować przedsiębiorcze kobiety, które zaangażowane są w działalność biznesową i w jej ramach realizują swoje marzenia. Ich historia i przykład ma inspirować inne kobiety do rozwoju i nieustannego sięgania po więcej.

Dr Dagmara Modrzejewska z Katedry Informatyki Ekonomicznej jest jedną z pięciu zwyciężczyń tegorocznego plebiscytu. 9 marca br. w Hotelu Radisson we Wrocławiu podczas uroczystej Gali została uhonorowana statuetką. 

Uczestnicy Gali
Źródło: Klub Czerwonej Szpilki

Spośród otrzymanych historii organizatorzy wyróżnili 20 kobiet, z udziałem których powstanie specjalny ebook pt. "Zainspiruj się i sięgaj po więcej".

Serdecznie gratulujemy laureatce nagrody, doceniamy i dziękujemy, że dr Dagmara Modrzejewska jest przykładem dla całej społeczności naszej Alma Mater i nieustannie motywuje studentów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do nauki i odkrywania swoich talentów.