14 grudnia 2022 r. odbyły się kolejne bezpłatne warsztaty dla studentów i absolwentów naszej Uczelni

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliły się Katarzyna Mańka – Senior Operations Manager w Sopra Steria Polska Sp. z o.o. (www.soprasteria.pl) oraz Dorota Stok – Młodszy Kierownik ds. Pozyskiwania Talentów i Employer Brandingu w Unilever Poland Services Sp. z o.o. (www.unilever.com). Warsztaty zostały zorganizowane w ramach naszego autorskiego, cyklicznego projektu edukacyjno-doradczego Akademia Biznesu.

Katarzyna Mańka – prowadząc warsztat pt. "Chcieć to mieć. Negocjacje w biznesie i nie tylko" – podzieliła się z uczestnikami wiedzą z zakresu zarządzania projektami w branży IT, a także bogatym doświadczeniem z przeprowadzonych negocjacji z klientami francuskojęzycznymi różnych branż. Stworzyła także przestrzeń na doskonalenie umiejętności negocjacyjnych i kompetencji społecznych.

Natomiast Dorota Stok – realizując warsztat pt. "Czy Multitasking jest passe? Odkryj magię Mindfulness" – wprowadziła studentów i absolwentów w świat Mindfulness’u i korzyści jego stosowania. Spotkanie było okazją do ćwiczenia uważności oraz doskonalenia kompetencji społecznych umożliwiających praktyczne wykorzystanie uważności w codziennym życiu. Zainteresowanie tematem – wśród uczestników warsztatu – było ogromne, czego wynikiem była żywiołowa dyskusja trwająca jeszcze w kuluarach, po spotkaniu.

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami raz jeszcze dziękuje partnerom biznesowym za zaangażowanie w realizację projektu, środowisku akademickiemu za wsparcie w promocji i realizacji oraz uczestnikom za aktywny udział.

Na kolejne szkolenia, warsztaty i spotkania w ramach projektu "Akademia Biznesu" zapraszamy od marca 2023. Zmieniamy formułę – będą się one odbywały w trzeci czwartek miesiąca.

Bądź na bieżąco

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – oprócz organizacji projektów – pozyskuje m.in. oferty rekrutacyjne (praca, praktyki, staże) oraz informacje o bezpłatnych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach z zakresu rozwoju zawodowego, wiadomości z rynku pracy itd.

Zapraszamy do obserwowania fanpage’a Twoja Kariera – UE Katowice oraz Aktualności na stronie www.ue.katowice.pl/ckwa