2021 Talent Workshop

Interesujesz się analizą finansową? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w obszarze analizy sprawozdań finansowych? Brakuje Ci wiedzy na temat ESG? Weź udział w certyfikowanych 5-godzinnych warsztatach, które poprowadzą praktycy biznesu już 13 grudnia w godz. 12.30–18.00.

Bądź bliżej świata inwestycji. Razem z najlepszymi ekspertami rynkowymi odkryjesz, na czym polega tak naprawdę wycena przedsiębiorstw, dlaczego wiedza na temat ESG to obecnie must-have w profilu kompetencyjnym kandydata oraz jakie cechy powinna mieć perfekcyjnie przeprowadzona analiza sprawozdań finansowych.

Talent Workshop to inicjatywa edukacyjna, która powstała z myślą o studentkach i studentach interesujących się rynkiem kapitałowym. Poznaj prowadzących »

Program the 2021 CFA Society Poland Talent Workshop

• 12:30–12:35 Przywitanie uczestników. Prof. Krzysztof Jajuga (CFA Society Poland)
  • 12:35–14:00 Warsztat dotyczący ESG. Prowadzący: Łukasz Kolano (Go Responsible)
  • 14:00–15:30 Wycena przedsiębiorstw. Prowadzący: Piotr Domański, CFA; Łukasz Ziemba, CFA; Maciej Małetka (Deloitte)
  • 15:30–16:00 Przerwa
  • 16:00–17:00 Warsztat dot. ryzyka kredytowego. Prowadzący: Tycjan Kocot (BGK)
  • 17:00–18:00 Analiza sprawozdań finansowych. Prowadzenie: Wojciech Łyjak (A4 Training)

Podczas rejestracji możesz nam zostawić swoje CV, które przekażemy następnie naszym partnerom – Deloitte oraz Bankowi Gospodarstwa Krajowego, którzy poszukują obecnie młodych profesjonalistów, takich jak Ty.

Po zakończeniu warsztatów wystawimy imienny certyfikat uczestnictwa w tegorocznym Talent Workshop.

• Partner Strategiczny: Deloitte
  • Partnerzy: Bank Gospodarstwa Krajowego, Dorsum
  • Partnerzy wspierający: SKN Analiz Rynkowych SGH, SKN Profit, Hossa Pro Capital, SKN Index