Przejdź do menu Przejdź do treści

AIESEC#Katowice rekrutuje

Jaką historię stworzysz? Jesteś studentem, chcesz kształtować środowisko lokalne i mieć wpływ na otaczający Cię świat? AIESEC to miejsce dla Ciebie! AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, obecna w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.

Właśnie tutaj działamy z myślą o przyszłości rozwijając cechy liderskie w młodych ludziach poprzez dostarczanie praktycznych doświadczeń w projektach wspierających realizację wymiany międzynarodowej.

Czym tak naprawdę zajmują się AIESECerzy?

  • wpływają na lokalne środowisko poprzez organizowanie projektów społeczno-edukacyjnych, które budują zrozumienie różnorodności,
  • poznają ludzi z różnych zakątków świata, dzięki którym otwierają siebie i innych na świat oraz poszerzają horyzonty,
  • realizują programy, które wpływają na doświadczenia młodych ludzi z różnych krajów,
  • mają szansę nauczyć się współpracy z różnymi typami ludźmi, rozwijać umiejętności komunikacyjne i próbować swoich sił zarówno w obszarach, w których czują się dobrze, jak i tych, które dotąd nie były im znane.

W ciągu ostatniego roku zrealizowaliśmy 150 wymian międzynarodowych, co oznacza że stworzyliśmy 150 niezapomnianych historii, które zmieniły życie zaangażowanych w nie osób. Teraz czas na Ciebie! Jaką historię stworzysz? Już zdecydowałeś? Zaaplikuj! http://kato.aiesec.pl/dolaczdonas 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3