CINiBA nocą naładuje mocą!

Rusza kolejna edycja akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!". Podczas niej w czasie zimowej sesji (30 stycznia - 15 lutego) CINiBA będzie otwarta do godziny 23:00, natomiast w sobotę 2 i 9 lutego - do 20:00.

W czasie zimowej sesji egzaminacyjnej, od 30 stycznia do 15 lutego CINiBA będzie otwarta do godziny 23:00, natomiast w sobotę 2 i 9 lutego - do 20:00.

Zapraszamy studentów i uczniów do korzystania z dostępu do wiedzy, fachowej porady specjalistów informacji naukowej, a także z miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze można się spokojnie pouczyć. Zbiory CINiB-y są dostępne dla wszystkich. Korzystanie z naszych zasobów na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej.

Ważne informacje organizacyjne i zmiany godzin:&nb

• Do 23:00 będą otwarte: wolny dostęp, Czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy.
  • Kartę gościa dla korzystających z Czytelni bezpłatnie udostępnia Wypożyczalnia.
  • Wypożyczalnia i Magazyn będą czynne do 20:00.
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu można składać do 19:30.
  • Wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone.
  • Szatnia będzie czynna do 20:00. Później zapraszamy do korzystania tylko z szafek depozytowych.

Przedsięwzięcie odbywa się już po raz dziewiąty. Pierwsza edycja akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.

Zapraszamy!