Dodatkowe zajęcia uzupełniające z matematyki dla studentów I roku - przygotuj się do sesji z UE w Katowicach

Chcesz uzupełnić swoja wiedzę i dobrze zdać swoją pierwszą sesję? Weź udział w dodatkowych zajęciach bezpłatnych uzupełniających z matematyki oferowanych przez UE w Katowicach w roku akademickim 2021/2022.

W ramach programu szkoleniowego przewidujemy następujące bloki tematyczne:

• Elementy logiki matematycznej i algebra zbiorów. Liczby rzeczywiste oraz wyrażenia algebraiczne
  • Funkcja liniowa, kwadratowa oraz wielomianowa
  • Funkcja wykładnicza i logarytmiczna. Funkcja trygonometryczna
  • Ciągi liczbowe
  • Kombinatoryka. Elementy rachunku prawdopodobieństwa i statystyki

Zasady udziału:

1. W zajęciach udział mogą wziąć wyłącznie studenci studiów stacjonarnych I stopnia przyjęci na I rok, którzy w terminie 4–8 października 2021 r. zgłoszą chęć udziału w zajęciach poprzez Wirtualną Uczelnię.
  2. Program przewiduje realizację 30 godzin dydaktycznych z matematyki.
  3. Bloki zajęciowe będą realizowane poza godzinami zajęć w terminie od października do grudnia 2021 r.
  4. Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Projekt jest finansowa ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.