Przejdź do menu Przejdź do treści

Dr hab. Piotr Tworek, prof. UE organizatorem cyklu spotkań z praktykami dla studentów kierunku Ekonomia

Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu 28 listopada 2023 roku, gdzie na zajęciach dydaktycznych z przedmiotu "Finansowanie Przedsiębiorstw" studenci 3-ciego semestru studiów stacjonarnych I-go stopnia na kierunku: Ekonomia (o specjalności ekonomia menedżerska), mieli możliwość wysłuchania interesującego wykładu, w połączeniu z zajęciami warsztatowymi. Poprowadził go Pan Marcin Jabłoński, tj. przedsiębiorca z olbrzymim doświadczeniem zagranicznym - Wiceprezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach.

Zajęcia Pana Marcina Jabłońskiego były poświęcone praktycznym aspektom finansowania działalności przedsiębiorstw. Podczas spotkania studenci mieli okazję zapoznać się z wysokospecjalistyczną wiedzę ekspercką oraz do swobodnej rozmowy. Szczególne zainteresowanie wzbudziła dyskusja dotycząca finansowania przedsiębiorstw na przykładzie krajów afrykańskich. Nasz Gość posiada bowiem nieocenione doświadczenie prowadzenia aktywności zawodowej w tej części świata.

Spotkanie zorganizował i był jego moderatorem pracownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych na Wydziale Ekonomii Pan dr hab. Piotr Tworek, prof. UE.

Z praktycznych doświadczeń związanych z prowadzeniem biznesu w krajach afrykańskich mogą skorzystać również studenci z kierunku International Business.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją ze spotkania.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3