Dzień z firmą Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o

Koło Naukowe Zarządzania "Menedżer" serdecznie zaprasza studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na otwarte spotkanie z firmą Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o., które odbędzie się 28 lutego br. w formie wykładu w Auli B o godz. 10:00. Następnie o godz. 11:30 planowane są warsztaty dla zarejestrowanych uczestników.

Celem spotkania jest zapoznanie się z nowoczesnymi koncepcjami zarządzania produkcją stosowanymi w firmie Tenneco. Dla najlepszych osób podczas warsztatów przewidziana jest dalsza możliwość uczestnictwa w szkoleniach na terenie fabryki w Rybniku. Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty.

Po spotkaniu o godz. 11:30 w salach 213B i 214B planowane są warsztaty dla zarejestrowanych uczestników.

Zgłoszenia uczestnictwa poprzez adres e-mail: ewa.raczynska@uekat.pl - decyduje kolejność.

Zapraszamy!