EuroClasses w semestrze letnim 2012/2013

Znasz dobrze język angielski? Chcesz wyjechać za granicę? Chcesz poznać kulturę i ludzi z innych krajów? Weź udział w zajęciach po angielsku! Zacznij od EUROCLASSES!

Wybierz z naszej oferty zajęcia, które Cię interesują i prześlij wypełnioną deklarację (w formacie .doc bez podpisu) do Dziekanatu Wydziału Finansów i Ubezpieczeń karolina.borys@ue.katowice.pl do dnia 24 lutego 2013 r. Deklarację z odręcznym podpisem wydrukowaną dwustronnie, należy dostarczyć do skrzynki kontaktowej obok pok. 320A.

Gwarantujemy ciekawe wykłady i wielokulturowe środowisko.

Sprawdź nas i siebie!

Składając deklarację student zobowiązuje się do zaliczenia wybranego przedmiotu w najbliższej sesji egzaminacyjnej/zaliczeniowej. Rezygnacja z uczestnictwa w zajęciach w ramach EuroClasses, tylko w formie pisemnej, jest dopuszczalna wyłącznie po pierwszych zajęciach. W tym celu należy zgłosić się do pok. 323A i dokonać stosownej adnotacji na złożonej deklaracji.

Deklarację w ww. terminie wysłać pocztą elektroniczną, następnie wydrukowaną dwustronnie i podpisaną deklarację wrzucić do skrzynki kontaktowej Wydziału Finansów i Ubezpieczeń (obok pok. 320A).

UWAGA: tylko studenci nie zakwalifikowani na EuroClasses będą o tym fakcie informowani.

Zajęcia rozpoczynają się już od poniedziałku, 18 lutego 2013 r. zgodnie z planem zajęć.

Pierwsze spotkanie w ramach Team Projectów z dr Joanną Błach w drugim tygodniu zajęć (27 lutego 2013 r.).

Zainteresowanych ciekawymi wykładami w językach obcych zachęcamy do śledzenia strony internetowej.

Mogą pojawić się nowe propozycje!