Konkurs Młodych Mistrzów

W imieniu organizatorów Forum Teleinformatyki mamy przyjemność zaprosić studentów uczelni do udziału w Konkursie Młodych Mistrzów, organizowanym corocznie przez Radę Programową Forum Teleinformatyki.

Forum – najstarsza i największa konferencja informatyczna w Polsce dla sektora publicznego – odbywa się od 25 lat i otrzymuje Patronaty Honorowe m.in.: Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowego Banku Polskiego, Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, Prezesa Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

W 2018 roku Forum po raz kolejny odniosło sukces frekwencyjny, gromadząc ok. 500 osób m.in. z administracji rządowej i samorządowej (w tym z większości ministerstw), urzędów i instytucji centralnych, podmiotów zrzeszonych w Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji, osoby działające w Polskim Towarzystwie Informatycznym oraz naukowców i studentów, reprezentujących środowiska akademickie.

Informacje o najbliższym, jubileuszowym XXV Forum oraz archiwalne relacje z poprzednich lat są pod adresem: forumti.pl.

Szczegóły, dotyczące tegorocznego Konkursu Młodych Mistrzów, znajdują się na stronie