Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

Konkurs adresowany jest do studentów, którzy w tym roku bronić będą prace dyplomowe oraz absolwentów wyższych uczelni. Jeśli jesteś autorem pracy dyplomowej na temat rewitalizacji lub rozwoju Dąbrowy Górniczej, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Czekamy na prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie. Ważne jest, by temat pracy związany był z rozwojem miasta lub rewitalizacją obszarów dotkniętych zjawiskami kryzysowymi o różnym charakterze (gospodarczym, społecznym, kulturowym, środowiskowym). Inaczej mówiąc, temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z szeroko traktowanym rozwojem miasta, podnoszeniem konkurencyjności Dąbrowy Górniczej oraz posiadać związek z realizacją przyjętych przez samorząd miasta planów i programów.

Premiowani będą zwłaszcza autorzy prac, które przyczynić mogą się do rozwiązania konkretnego problemu miasta.

Laureatom konkursu przyznane zostaną Nagrody Prezydenta Dąbrowy Górniczej w wysokości: 5.000,00 zł dla autora najlepszej, zgłoszonej do konkursu, pracy magisterskiej oraz 3.000,00 zł za wyróżniającą się pracę inżynierską lub licencjacką.

Na zgłoszenia udziału w konkursie i prace dyplomowe czekamy do 1 października 2012 r.

Formularz zgłoszenia

Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego. Osoba do kontaktu:
Aneta Nowak tel.: 32 295 68 85, e-mail: rewitalizacja@idabrowa.pl.