Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

Zapraszamy do udziału w piątej edycji konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza. Konkurs adresowany jest do studentów, którzy w tym roku bronić będą prace dyplomowe oraz absolwentów wyższych uczelni.

W konkursie mogą brać udział prace: magisterskie, inżynierskie i licencjackie. Ważne jest, by temat pracy związany był z rewitalizacją lub rozwojem Dąbrowy Górniczej, koncentrował się na problematyce związanej z szeroko traktowanym rozwojem miasta, podnoszeniem konkurencyjności Dąbrowy Górniczej oraz posiadał związek z realizacją przyjętych przez samorząd miasta planów i programów.

Premiowani będą zwłaszcza autorzy prac, które przyczynić mogą się do rozwiązania konkretnego problemu miasta.

Laureatom konkursu przyznane zostaną Nagrody Prezydenta Dąbrowy Górniczej w wysokości: 5.000,00 zł dla autora wyróżniającej się, zgłoszonej do konkursu, pracy magisterskiej oraz 3.000,00 zł za wyróżniającą się pracę inżynierską lub licencjacką.

Na zgłoszenia udziału w konkursie i prace dyplomowe czekamy do 18 października 2013 r.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Dąbrowy Górniczej: www.idabrowa.pl