mgr Anna Wojciechowska pod koniec września została powołana na Członka Rady Nadzorczej Spółki Polwax S.A.

Pani Anna Wojciechowska ukończyła w 2008 roku Finanse i rachunkowość, odbyła również liczne szkolenia z zakresu prawa bilansowego, podatkowego oraz zarządzania. Posiada także uprawnienia biegłego rewidenta. 28 września została powołana na Członka Rady Nadzorczej Spółki Polwax S.A. Poprzednio pracowała w BDO Sp. z o.o., zajmując stanowiska od Asystenta do Senior Managera, następnie w Lentex S.A. pełniła funkcję Głównej Księgowej, a od 2022 roku Dyrektora Ekonomiczno-Finansowego i jednocześnie Członka Zarządu firmy.

Źródło:

Akredytacje i partnerzy