mgr Grzegorz Dudziak 16 czerwca 2021 został powołany na honorowego członka Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Pan Grzegorz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach i posiada tytuł magistra ekonomii ze specjalnością Planowanie i Finanse.


Pan mgr Grzegorz Dudziak jest współzałożycielem i partnerem w firmie PropertyView Spółka z o.o. w Warszawie i jeden z inicjatorów i założycieli PRCH.

Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz członkiem RICS. Z rynkiem nieruchomości komercyjnych jest związany od 1997 roku, od kiedy pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego Hipermarketów w holenderskim Royal Ahold Polska. Przez lata piastował wysokie stanowiska w międzynarodowych firmach m.in. był Prezesem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym w Donaldsons Polska, Dyrektorem Zarządzającym DTZ Management Polska, Dyrektorem Strategicznym Property Management w regionie CEE oraz pełnił funkcję Head of Property Management CEE w BNP Paribas Real Estate. Odpowiadał za zarządzanie ponad 80 obiektami komercyjnymi w CEE, w tym 41 centrami handlowymi m.in. Złotymi Tarasami.

Bazując na doświadczeniach wyniesionych z Real Estate, Grzegorz Dudziak założył własną firmę PropertyView Sp. z o.o., która specjalizuje się w doradztwie w zakresie PM/AM, w audytach operacyjnych oraz w audytach rozliczeń service charge dla najemców, a także w działalności inwestycyjnej dotyczącej obiektów komercyjnych. 

 

Źródło: https://www.retalks.pl/podsumowanie-walnego-zebrania-czlonkow-polskiej-rady-centrow-handlowych/