mgr Patrycja Mitros-Bogacka przejęła obowiązki sekretarza Katowickiej Loży BCC na czas nieobecności Pani Pauliny Strąk

mgr Patrycja Mitros-Bogacka jest Absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach na Wydziale Zarządzania, posiadającą specjalizację w zarządzaniu Zasobami Ludzikami.

mgr Patrycja Mitros-Bogacka przez ostatnie 6 lat pracowała jako Trener (in house) w branży Telco. Szkoliła pracowników ze standardów obsługi  klienta, procesów sprzedaży oraz rozwijała i wzmacniała umiejętności miękkie. Jest Trenerem praktykiem, co oznacza że wcześniej także sama przez wiele lat pracowała na pierwszej linii (contact center) przy procesach obsługi, sprzedaży i utrzymania klientów. Z sympatią wspomina także swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w dziennikarstwie, które były powiązane z jej kierunkiem studiów. Jest osobą zorientowaną na realizację celów, pracującą na relacjach oraz w pełni zaangażowaną we wszystkie działania których się podejmuje. Lubi pracę w zespole, a także odpowiedzialność za realizację indywidualnych zadań.

Źródło: https://www.bcc.org.pl/loze-regionalne/loza-katowicka/