Przejdź do menu Przejdź do treści

mgr Robert Cicirko z dniem 1 czerwca 2023 roku otrzymał powołanie z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego na drugą kadencję Zarządu spółki Pałac Saski

mgr Robert Cicirko jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Wydziału Finansów i Ubezpieczeń. Tytuł magistra otrzymał w 2007 roku.

mgr Robert Cicirko ukończył też studia podyplomowe z zakresu Controllingu i Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw. Uzyskał Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów oraz studia MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

W latach 2011–2016 był kierownikiem finansów, a następnie dyrektorem controllingu spółek znajdujących się w nadzorze właścicielskim Agencji Rozwoju Przemysłu. W latach 2016-2021 zasiadał w zarządach polskich i międzynarodowych spółek kapitałowych, w tym spółek należących do Grup Kapitałowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, pełniąc m.in. rolę szefa controllingu, dyrektora finansowego czy dyrektora zarządzającego. W spółce Pałac Saski będzie pełnił funkcję Wiceprezesa do spraw finansowych.

Źródło:   

https://www.gov.pl/web/kultura/powolanie-zarzadu-spolki-palac-saski

 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy