mgr Tomasz Owczarek został w kwietniu tego roku Dyrektorem sprzedaży Mastercard w polskim oddziale firmy.

mgr Tomasz Owczarek jest Absolwentem Międzynarodowych stosunków gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Katowicach.


Mastercard poinformował  o powołaniu Tomasza Owczarka na stanowisko dyrektora sprzedaży w polskim oddziale firmy. Będzie odpowiadał za współpracę z bankami w Polsce oraz strategię i koordynację projektów. Dotychczas Owczarek zajmował się w organizacji m.in. inicjatywami związanymi z otwartą bankowością.

Tomasz Owczarek ma piętnastoletnie doświadczenie w bankowości detalicznej i branży płatniczej. Zanim trafił do Mastercarda pracował m.in. w Citi Handlowym oraz firmie konsultingowej McKinsey. Był konsultantem zaangażowanym w rozwój strategii oraz przy okazji przekształceń kluczowych graczy branży finansowej. Jest absolwentem wydziału międzynarodowych stosunków gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Nowy dyrektor sprzedaży w Mastercardzie objął stanowisko opuszczone przez Piotra Domaszewskiego. Ten wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie trafił do międzynarodowych struktur Mastercarda. Od początku kwietnia jest tam odpowiedzialny m.in. za strateg Mastercard poinformował dzisiaj o powołaniu Tomasza Owczarka na stanowisko dyrektora sprzedaży w polskim oddziale firmy. Będzie odpowiadał za współpracę z bankami w Polsce oraz strategię i koordynację projektów. Dotychczas Owczarek zajmował się w organizacji m.in. inicjatywami związanymi z otwartą bankowością. Tomasz Owczarek ma piętnastoletnie doświadczenie w bankowości detalicznej i branży płatniczej. Zanim trafił do Mastercarda pracował m.in. w Citi Handlowym oraz firmie konsultingowej McKinsey. Był konsultantem zaangażowanym w rozwój strategii oraz przy okazji przekształceń kluczowych graczy branży finansowej. Nowy dyrektor sprzedaży w Mastercardzie objął stanowisko opuszczone przez Piotra Domaszewskiego.

Źródło: https://www.cashless.pl/5682-tomasz-owczarek-mastercard