Mosty Ekonomiczne 2017

W dniach od 22 do 25 marca br. mieliśmy okazję gościć ponad 60 osób z największych uczelni ekonomicznych w Polsce podczas sztandarowego projektu "Mosty Ekonomiczne 2017".

Mosty Ekonomiczne to cykl kilkudniowych wymian studentów między największymi uczelniami i wydziałami ekonomicznymi w Polsce – Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice. Projekt ma na celu przybliżenie uczestniczącym w nim studentom studiowania w innych placówkach i opiera się na trzech wartościach: edukacji, kulturze i integracji.

Nasi goście uczestniczyli w wykładach przeprowadzonych na naszym Uniwersytecie oraz zobaczyli główne miejsca Katowic podczas przeprowadzonej gry miejskiej. Oficjalnie powitał ich nasz Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!