Na początek UE Katowice <3

Początki bywają trudne, ale nie na UE Katowice! Sprawdźcie pakiet przydatnych informacji na dobry start przygody z uczelnią i poznajcie możliwości, jakie daje studiowanie na naszym Uniwersytecie.

Obserwuj @UEKatowice

Czy wiesz, że nasza uczelnia jest obecna we wszystkich popularnych serwisach społecznościowych? Wskakuj na Facebooka, Instagrama, Snapchata i inne serwisy i obserwuj @UEKatowice

Polecamy również profile anglojęzyczne oraz powiązane z UE Katowice:

Lubisz należeć do grupy? Co roku zaraz po wynikach rekrutacji Parlament Studencki publikuje listę grup wszystkich kierunków na Facebooku. Wpisz w wyszukiwarce na Facebooku nazwę kierunku oraz rok przyjęcia i dołącz do grupy!

Uwaga! Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach nie jest administratorem żadnej z Facebookowych grup. Za publikowane treści odpowiedzialni są administratorzy poszczególnych grup.

Organizacja czy koło naukowe - oto jest pytanie

Lubisz pracować w zespole, chcesz włączać się w organizację wydarzeń, a do tego zdobywać doświadczenie cenione przez pracodawców? Zaangażuj się w działalność organizacji studenckich realizujących znane i cenione projekty również na skalę międzynarodową.

Sprawdź listę organizacji studenckich i wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom.

Wiele organizacji znajdziesz również na Facebooku:

A może masz ciekawą pasję, którą chciałbyś realizować podczas studiów?

Sprawdź listę kół naukowych i dołącz do innych pasjonatów wybranej dziedziny.

Śpiewam, tańczę, więc dołączam do Chóru i Silesian

Lubisz śpiewać, a muzyka jest ważną częścią Twojego życia? Dołącz do Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Dowiedz się więcej o aktualnym naborze

Więcej informacji:

Masz poczucie rytmu i ciągnie Cię do tańca? Dołącz Zespołu Pieśni i Tańca "Silesianie" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Dowiedz się więcej o aktualnym naborze

Więcej informacji:

Uzupełnij swoją garderobę z Hossą!

Na początku semestru zajrzyj koniecznie na stronę Sklepu UE z odzieżą i gadżetami uczelnianymi prowadzonego przez Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach "Hossa".

"Hossa" jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów.

Na stronie Stowarzyszenia Hossa znajdziecie szeroką gamę bluz, T-shirtów i innych artykułów – w tym ulubioną studencką bluzę "College Basic" w różnych rozmiarach i kolorach!

Hossa // Sklep UE

Bądź Eko(nomiczny)

Masz kubek, butelkę lub bidon? Jesteś eko, oszczędny lub po prostu spragniony? Skorzystaj z dystrybutora darmowej wody pitnej na UE Katowice. Masz do dyspozycji aż 9 lokalizacji na terenie kampusu, a filtrowaną wodę możesz dostać w trzech wariantach: schłodzoną, podgrzaną lub gazowaną.

Więcej informacji

Chcesz współpracować z Centrum Marketingu i angażować się w ciekawe inicjatywy? Obserwuj media społecznościowe, bo już niedługo będziemy rekrutować do naszego nowego Marketeamu! :)