Nabór uzupełniający na #UEKatowice!

Do 23 września br. trwa nabór uzupełniający na studia niestacjonarne I stopnia oraz II stopnia stacjonarne i niestacjonarne (studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie). Sprawdź kierunki, na które prowadzimy rekrutację i zarejestruj się w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów!

Jesteś tegorocznym maturzystą i szukasz dla siebie uczelni? Masz już tytuł licencjata i stoisz przed wyborem dalszej drogi naukowej? A może już jesteś magistrem, ale myślisz o przekwalifikowaniu się i zdobyciu nowych kompetencji?

Niezależnie od powodów Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach to dobry adres!

Nasza uczelnia to idealne miejsce postawienia pierwszego lub kolejnego kroku w kierunku satysfakcjonującej pracy, nowej pasji, a także wieloletnich przyjaźni.

Poniżej znajduje się lista kierunków na studia  II stopnia stacjonarne,  I i II stopnia niestacjonarne oraz studia  II stopnia stacjonarne w języku angielskim, które dostępne są jeszcze w naborze dodatkowym:  

Studia II stopnia, stacjonarne

Studia anglojęzyczne II stopnia, stacjonarne

Pełny terminarz rekrutacji na studia stacjonarne znajduje się na stronie. 

Studia I stopnia, niestacjonarne

Studia II stopnia, niestacjonarne

Pełny terminarz rekrutacji na studia niestacjonarne znajduje się na stronie. 

Rejestracja w systemie możliwa jest do 23 września, do godz. 15:00, natomiast dokumenty rekrutacyjne przyjmowane są do godz. 17:00.

Do zobaczenia na #UEKatowice!