Przejdź do menu Przejdź do treści

Nikt nie rodzi się mistrzem, czyli zarządzanie czasem, zespołem, pieniądzem… - zapraszamy na webinarium

Kurator i Menedżer kierunku Ekonomia zapraszają na cykl webinariów dotyczących rozwoju osobistego, pt. "Nikt nie rodzi się mistrzem, czyli zarządzanie czasem, zespołem, pieniądzem…". Cykl webinariów skierowany jest przede wszystkim do studentów kierunku Ekonomia, ale zapraszamy również wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem osobistym. Termin pierwszego webinarium: 18 maja 2021 r., godz. 17:00-18:30.

 

Wykłady zorganizowane są w formie cyklicznych spotkań z praktykami biznesu, którzy specjalizują się w rozwoju osobistym i zarządzaniu kadrami. Prelegenci to osoby działające w różnych obszarach związanych z rozwojem osobistym, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkim, zarządzania zespołem oraz samodoskonalenia.

Pierwsze webinarium pt: "Poczucie własnej wartości a termostat finansowy – rola przekonań i emocji w zarządzaniu finansami" poprowadzą mgr Dagmara Okrój, doradca rozwoju osobistego w Heksagon Sp. z o.o., mgr Magdalena Przybylak, doradca rozwoju osobistego w Heksagon Sp. z o.o.

 • Mgr Dagmara Okrój - jako doradca rozwoju osobistego w Heksagon Sp. z o.o. i manager zarządzający rozproszoną strukturą sprzedaży wykorzystuje umiejętności i kompetencje zdobyte podczas wieloletniego doświadczenia w branży hotelarskiej i finansowej. W pracy z ludźmi stawia na aktywne słuchanie, wydobywanie potencjału i stały rozwój. Prowadzi szkolenia i warsztaty zarówno kompetencyjne, jak i z zakresu rozwoju osobistego. Jest również zaangażowana w projekty społeczne.
 • Mgr Magdalena Przybylak – z wykształcenia ekonomistka, obecnie studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Jest doradcą rozwoju osobistego w Heksagon Sp. z o.o., coachem, trenerem kariery i money coachem. Była menedżerem i mentorem w Deutsche Bank Polska S.A. W obszarze jej zainteresowań znajdują się: podejście systemowe w terapii rodzin, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, praca z przekonaniami i potencjałami człowieka. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Wartości, którymi się kieruje w życiu to rodzina, rozwój, wspieranie innych, niezależność, bogactwo, dyscyplina i odpowiedzialność.

Termin pierwszego webinarium: 18 maja 2021 r., godz. 17:00-18:30 

Link do spotkania na Google Meet: https://meet.google.com/cey-dtso-zzs

UWAGA: uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w webinarium. Webinarium jest bezpłatne, a rejestracja nie jest konieczna. 

Dodatkowych informacji udziela menedżer kierunku Ekonomia - Jolanta Pasionek, e-mail: jolanta.pasionek@ue.katowice.pl

Harmonogram wszystkich webinariów:

 • Poczucie własnej wartości a termostat finansowy – rola przekonań i emocji w zarządzaniu finansami, mgr Dagmara Okrój, doradca rozwoju osobistego w Heksagon Sp. z o.o., mgr Magdalena Przybylak, doradca rozwoju osobistego w Heksagon Sp. z o.o.
  18 maja 2021 r., godz. 17.00 - 18:30 https://meet.google.com/cey-dtso-zzs 2.

 • Przywództwo w zespole, dr Lucyna Drenda, manager PwC SDC
  25 maja 2021 r., godz. 17.00 - 18:00 https://meet.google.com/wvz-gvmo-gbj 4.

 • Uważność i równowaga w życiu prywatnym i zawodowym, mgr Dagmara Modrzejewska, pracownik naukowo-dydaktycznym Katedry Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
  27 maja 2021 r., godz. 17.30-19.30 https://meet.google.com/krk-xcfq-fdm 3.  

 • Kompetencje XXI wieku, mgr Patrycja Stępel, certyfikowany coach ACTP
  2 czerwca 2021 r., godz. 17.30 - 18:30 https://meet.google.com/ebj-wpfs-uwg.

Zapraszamy serdecznie do udziału w webinariach! 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy