Płatne staże dla studentów I roku studiów II stopnia

Trwa kolejny nabór na płatne staże dla studentów! Stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220,00 zł brutto. Liczba miejsc ograniczona!

yop

Jeśli studiujesz na I roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku: Ekonomia, Logistyka (Wydział Zarządzania oraz Ekonomii), Analityka gospodarcza, Finanse i Rachunkowość, zapraszamy Cię w ramach projektu Power-Kompetencje do udziału w płatnym stażu.

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220,00 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi. 

Nas studenci po płatnych stażach z projektu "POWER-kompetencje" tak opisują swoje doświadczenia

"Bardzo się cieszę, że uczelnia dała taką możliwość skorzystania z programu stażowego. Dzięki niemu nabyłam bezcenne doświadczenie, moje CV jest bogatsze, a na koncie bankowym są nowe środki. Wszystkim serdecznie polecam i sama najchętniej bym skorzystała z tego programu jeszcze raz o ile byłaby taka możliwość."

"Swój staż oceniam bardzo pozytywnie. Dzięki udziałowi w projekcie miałem możliwość zweryfikowania mojej wiedzy w praktyce oraz zobaczenia, jak funkcjonuje duże przedsiębiorstwo produkcyjne "od środka". Przez cały okres trwania stażu mogłem swobodnie poruszać się po hali produkcyjnej, jak i przestrzeni biurowej co pozwoliło mi na poszerzenie kontaktów zawodowych i dokładną obserwację pracy zarówno maszyn, jak i pracowników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie aspektów technicznych, jakościowych oraz logistycznych. Rozwinięte zostały u mnie bardzo ważne umiejętności miękkie takie jak: komunikatywność, zdolność adaptacji do nowego środowiska, zdolności organizacyjne oraz praca pod presją czasu. Nabyta wiedza niewątpliwie przyda mi się w przyszłości i będzie dużym atutem podczas aplikowania na kolejne stanowiska związane przede wszystkim z pracą w administracji biurowej. Tego typu doświadczenie na pewno zostanie zauważone i docenione przez kolejnego pracodawcę."

Nasi studenci również otrzymują propozycje zatrudnienia po zakończeniu stażu, tak pracodawcy opisują swoje doświadczenia:

"Po kilku miesiącach udziału w projekcie "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie" z czystym sumieniem polecamy współpracę z BWGiA. Konstrukcja programu jest dla nas bardo czytelna, zrozumiała, nie wymagała od nas dużych nakładów pracy. Studenci, którzy zostali zakwalifikowani na staż spisali się bardzo dobrze. Części z nich została zaproponowana współpraca, która – mamy nadzieję – okaże się długoterminowa. Potraktowaliśmy udział w programie jako źródło rekrutacji nowych pracowników – do tej pory wszystko przebiega pomyślnie."

Zapisy na staż potrwają do 7 czerwca. 

Termin składania dokumentów mija 12 czerwca. 

Wszelkie informacje znajdziesz:

  • na stronie 
  • w siedzibie Biura Współpracy z Gospodarką i Absolwentami
    Budynek Rektoratu, pok. 1/15 - 1/18 (+48 32257-7357, +48 32257-7067).