Program Indywidualnej Ścieżki Edukacyjnej

Program Indywidualnych Ścieżek Edukacyjnych (ISE) to program Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dla najbardziej ambitnych studentów. Do 31 marca br. można składać wnioski o ISE.

Student zakwalifikowany do ISE realizuje indywidualny program i plan studiów w cyklu semestralnym. Dodatkowo odbywa cykl spotkań z mentorem, w trakcie których przygotowując eseje oraz realizując interesujące projekty, rozwija swoje umiejętności w zakresie standardów tworzenia tekstów naukowych, prezentacji wiedzy i prowadzenia dyskusji oraz debat naukowych.

Zadaniem mentora jest ustalanie indywidualnego programu i planu studiów podlegających mu studentów ISE oraz udzielenie pomocy w osiąganiu wyższego poziomu kompetencji oraz poszukiwaniu drogi indywidualnego rozwoju naukowego, jak również zawodowego każdego studenta ISE.

Więcej informacji dotyczących Programu oraz zasad rekrutacji na stronie.