Rekrutacja do ESN UE Katowice

Właśnie rusza rekrutacja do ESN UE Katowice w roku akademickim 2015/2016! Już 16 listopada będziecie mogli dołączyć do organizacji studenckiej Erasmus Student Network, która obchodzi oficjalne 10-lecie działalności na Naszej Uczelni.

Czy wiecie, że na Uniwersytecie Ekonomicznym działa organizacja, która pomaga studentom z całego świata? Erasmus Student Network  funkcjonuje na szczeblu międzynarodowym, krajowym oraz lokalnym. ESN to nie tylko współpraca z członkami innych sekcji działających na wielu uczelniach w Polsce i Europie, ale przede wszystkim wsparcie i pomoc studentom przyjeżdzającym na nasz Uniwersytet w ramach programów wymian międzynarodowych, a w szczególności unijnego programu Erasmus+. ESN to również projekty, takie jak: Program Mentor, Tandem, SocialErasmus, ESNOLYMPICS, czy wycieczki w najciekawsze miejsca w Polsce.

Więcej informacji na temat działań podejmowanych przez organizację znaleźć można na stronie www.esn.ue.katowice.pl, na stronie wydarzenia oraz podczas spotkania informacyjnego w czasie rekrutacji.

Tegoroczna rekrutacja odbędzie się 16 listopada br. i tym razem przyjmie zupełnie nową formę. Członkowie ESN UE Katowice gorąco zachęcają do uczestnictwa w rekrutacji i śledzenia aktywności organizacji na fanpage'u, a także do dołączenia do wydarzenia Rekrutacja do ESN UE Katowice na portalu Facebook: