Rekrutacja do Programu Tutoringu Akademickiego

Wykłady to dla Ciebie za mało? Chcesz rozwinąć swoje zainteresowania z ulubionej dziedziny? Do 30 listopada 2021 r. możesz zgłosić się do Programu Tutoringu Akademickiego - innowacyjnego programu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dla najbardziej ambitnych studentów.

Rekrutacja do Programu Tutoringu Akademickiego - rotator

Tutoring Akademicki to innowacyjna metoda dydaktyczna, która ma na celu rozwój potencjału intelektualnego studenta oraz motywowanie do samorozwoju, poprzez cykl indywidualnych spotkań z tutorem. Spotkania umożliwią Ci nie tylko pogłębienie wiedzy, ale także nabycie umiejętności w zakresie pisania tekstów naukowych, prezentacji zdobytej wiedzy i prowadzenia dyskusji.

Podania o objęcie tutoringiem należy składać nie w Dziekanacie, a drogą mailową:
dziekanat.szkola@ue.katowice.pl

Więcej informacji dotyczących Programu oraz zasady rekrutacji znajdziesz tutaj.