Przejdź do menu Przejdź do treści

Relacja z prelekcji prowadzonych przez Ewę Kasprzak z Firmy "Adeszkolenia" dla studentów kierunku Zarządzanie

W dniu 8 maja 2024 roku odbył się warsztat stacjonarny na temat "Skutecznych strategii rozwoju pracowników i zarządzania czasem" prowadzony przez Ewę Kasprzak z Firmy "Adeszkolenia" dla studentów kierunku Zarządzanie, specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Spotkanie stacjonarne z Ewą Kasprzak było niezwykle inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Ewa Kasprzak, jako doświadczony trener i bizneswoman, przekazała praktyczne wskazówki dotyczące skutecznych strategii rozwoju pracowników oraz zarządzania czasem. Podczas prezentacji skoncentrowała się na przykładach z własnego doświadczenia biznesowego oraz na konkretnych narzędziach i technikach, które można zastosować w codziennej pracy. Pozytywne opinie uczestników potwierdzają wartość przekazanej wiedzy oraz inspirację do dalszego rozwoju zawodowego.

Następnie, już 14 maja 2024 roku, odbyła się prelekcja online, również prowadzona przez Ewę Kasprzak z Firmy "Adeszkolenia" dla studentów kierunku Zarządzanie, tym razem na temat "Work-Life Balance z perspektywy przedsiębiorczyni".

Spotkanie online dotyczące równowagi między życiem zawodowym a prywatnym było niezwykle pouczającym doświadczeniem. Ewa Kasprzak podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem jako przedsiębiorczyni, poruszając kwestie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki praktycznym wskazówkom i przykładom z własnego życia Ewa Kasprzak zainspirowała uczestników do refleksji nad własnymi priorytetami oraz sposobami efektywnego zarządzania czasem. 

  • Jak utrzymać work-life balance? To pytanie, które wielu z nas sobie zadaje w dzisiejszych czasach, kiedy pędzimy ku karierze, otaczają nas liczne rozpraszacze i idący za tym stres. Podczas prelekcji poruszono czynniki wpływające na nasz stan, takie jak presja na wyniki w szkole czy pracy, szybkie tempo życia, rozproszenie informacjami oraz wyzwania związane z brakiem czasu i priorytetami.
  • Wskazano również obszary, o które warto dbać w sposób proaktywny: ciało, umysł i duch. Regularna aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie, medytacja, rozwijanie relacji oraz praktyka wdzięczności - to wszystko może przyczynić się do osiągnięcia harmonii między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Dodatkowo, podano narzędzia pomagające zobaczyć, w których sferach życia jesteśmy zadowoleni, oraz krótkie tipy na zakończenie, które mogą pomóc w utrzymaniu równowagi i spokoju w codziennym życiu.

Spotkanie online zakończyło się pozytywnym odbiorem ze strony uczestników oraz zobowiązaniem do podejmowania działań mających na celu osiągnięcie harmonii między życiem zawodowym a osobistym.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3