Studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na zajęciach – Pracownia: Fotografia w mediach cyfrowych

Na #UEKatowice studenci mogą wysłuchać ciekawych wykładów oraz uczestniczyć w wielu zajęciach praktycznych pozwalających im zdobyć konkretne umiejętności wymagane w pracy zawodowej. Na zajęciach Pracownia: Fotografia w mediach cyfrowych studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej pochylali się niedawno nad tematem "Smartfon jako współczesne narzędzie pracy fotoreportera" oraz m.in. poznawali sposoby na bardziej profesjonalne korzystanie ze swoich smartfonów.

Studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na #UEKatowice podczas zajęć Pracownia: Fotografia w mediach cyfrowych, prowadzonych przez mgr Barbarę Jendrzejczyk dyskutowali na temat: "Smartfon jako współczesne narzędzie pracy fotoreportera".

Poznali również podstawy kadrowania, rodzaje planów i kompozycji oraz przydatne aplikacje, które pomogą im w bardziej profesjonalny sposób korzystać ze smartfona. Na zajęciach w plenerze wykorzystali swoje telefony, a także aparaty fotograficzne oraz statywy do tego, żeby nagrać krótkie materiały wideo oraz wykonać fotografie, które następnie zostaną poddane obróbce cyfrowej z wykorzystaniem odpowiednich do tego programów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć autorstwa mgr Barbary Jendrzejczyk.