Przejdź do menu Przejdź do treści

Sukces naszych studentów z kierunku Przedsiębiorczość w ogólnopolskich Akademickich Mistrzostwach Menedżerskich 2026

Z przyjemnością informujemy, że zespół studentów reprezentujący pierwszy rok studiów stacjonarnych kierunku Przedsiębiorczość i finanse w składzie: Dominik Chojecki, Łukasz Cieślik, Paweł Dziasek pod opieką merytoryczną prof. dr hab.Izabelli Steinerowskiej-Streb zdobył 5 miejsce w finale IV edycji Akademickich Mistrzostw Menedżerskich - ogólnopolskim konkursie symulacji biznesowej. Gratulujemy sukcesu!

Wynik naszych studentów był imponujący. Trzeba podkreślić, że w konkursie wzięło udział aż 1152 studentów z 121 uczelni, a nasi studenci byli najmłodszą drużyną, która trafiła do finału. Najpierw przez 6 tygodni zarządzali oni wirtualnymi sklepami Biedronka - Partnera Głównego edycji 2026, a potem przez dwa dni rywalizowali w gronie 10 najlepszych zespołów, które dostały się do finału. Przez cały czas musieli zmagać się z niezwykle aktywną konkurencją oraz zmieniającymi się warunkami rynkowymi i podejmować realistyczne decyzje biznesowe w obszarach sprzedaży, marketingu, logistyki, zarządzania pracownikami, a także planowania finansowego. Rywalizacja była tak silna, że od podium, na którym znaleźli się przedstawiciele Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego naszych studentów dzieliło jedynie 0,017 punktu!

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp hr
logotyp bauhaus4
logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp eaie
logotyp cima
logotyp acca
logotyp ela
logotyp SAP University Alliances
logotyp progres3