Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na UE Katowice

W dniach 14-16 listopada br. na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbywać się będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Projekt ma na celu promocję rozwoju inicjatyw biznesowych i poszerzanie wiedzy wśród aspirujących przedsiębiorców podczas szkoleń. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbywa się w dniach 13-19 listopada 2023 r. na całym świecie. Ten międzynarodowy projekt organizowany jest od 2008 roku, w 170 krajach. Jego celem jest promowanie rozwoju, aktywnej postawy wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych, a także odkrywanie w sobie potencjału przyszłego przedsiębiorcy.

Zainteresowani mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, podczas których prelegenci dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocnymi radami:

• 14 listopada o godz. 13.30-15.10 panel dyskusyjny pt. "Bank - miejsce wymiany wiedzy" prowadzone przez Bank PKO;
  • 15 listopada o godz. 11.40-13.20 prelekcje pt. "Jak założyć i prowadzić firmę w młodym wieku’" oraz "Organizacja eventów od A do Z" prowadzone przez  Piotra Walaszczyka;
  • 16 listopada o godz. 10.45-11.30 prelekcja pt. "Zachowanie konsumentów na rynku q-commerce’" prowadzone przez LISEK APP.

Więcej informacji można znaleźć w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.