Szkolenie dla studentów i doktorantów

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów posiadających aktualne orzeczenie o ustalonym stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie traktowane na równi z tym orzeczeniem, do udziału w bezpłatnych warsztatach "Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych - własna działalność gospodarcza".

Dzięki warsztatom dowiesz się między innymi jak założyć własną firmę (aspekty prawne), jak stworzyć właściwy Biznes Plan oraz jakie są możliwości dofinansowania.

Aby zapisać się na warsztaty należy dostarczyć do Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych Budynek A pokój 107 lub drogą mailową na adres: anita.kaminska@ue.katowice.pl następujące dokumenty:

Warsztaty odbędą się w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w czerwcu br. (dokładną datę podamy w późniejszym terminie)

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 31 maja 2017 r.

UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona.
W przypadku zbyt małej liczby osób chętnych, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!