Telemost, spotkanie i wykład w języku rosyjskim

18 listopada br. odbył się Telemost ze Smoleńskiem, zorganizowany przez Koło Naukowe Matrioszka. Wraz z rosyjską rusycystką Marina Petrova mogliśmy odbyć wirtualną wycieczkę po Smoleńsku, zapoznać się z historią miasta i zobaczyć najważniejsze obiekty i zabytki. Kolejne spotkanie o Smoleńsku już 2 grudnia (poziom A2+).

Telemost, spotkanie i wykłady w języku rosyjskim

Koło Naukowe Matrioszka w czwartek 19 listopada br. uczestniczyło również w wykładzie z logistyki, przygotowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Sankt-Petersburgu, przeznaczony dla studentów i wykładowców (poziom językowy B2+). W zajęciach Klubu "Profesjonalny Dialog" wzięło udział ponad 100 osób z różnych krajów świata. Z naszej strony w czasie dyskusji wystąpiła dr hab. Ewa Płaczek, prof. UE i były przewodniczący Koła Rafał Beń. W piątek 20 listopada w ramach spotkań Klubu "Profesjonalny dialog na zajęciach PR wystąpiła mgr Bożena Kopoczyńska i Rafał Beń.

Telemost, spotkanie i wykłady w języku rosyjskim