Test Wiedzy Ekonomicznej 2021/2022

Nadchodzi kolejna edycja Testu Wiedzy Ekonomicznej (TWE) organizowanego przez Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Test Wiedzy Ekonomicznej 2021/2022 - grafiika

Test Wiedzy Ekonomicznej to projekt, który powstał w ramach Forum Uczelni Ekonomicznych, zrzeszających 5 największych uczelni ekonomicznych w Polsce. To okazja do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu szeroko pojętej ekonomii - w przyjemny sposób, w atmosferze zdrowej rywalizacji.

Pierwszym etapem Testu Wiedzy Ekonomicznej jest etap regionalny, który w tym roku odbędzie się 25 listopada w formie zdalnej.

Kolejny i ostatni etap to finał, do którego przechodzi 5 osób z najlepszym wynikiem w regionie - tym razem finałowa rywalizacja toczyć się będzie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach już 15 stycznia 2022 r.

Uczestnikiem może zostać każdy, kto posiada status studenta i wypełni formularz zgłoszeniowy. Pamiętajcie - to prawdopodobnie najprzyjemniejszy test na studiach! Spróbuj swoich sił i weź udział w tegorocznej edycji! Powodzenia :)

Więcej informacji na Facebooku.