Uniwersytecka Liga Logistyków

W dniach 25-26 kwietnia odbędzie się Uniwersytecka Liga Logistyków - konferencja logistyczna pt."Kooperacja międzypodmiotowa w sieciach logistycznych". Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym JM Rektora dr. hab. Roberta Tomanka, prof. UE oraz Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy.

Uniwersytecka Liga Logistyków jest konferencją, a także konkursem, skierowanym do studentów logistyki wszystkich polskich uczelni wyższych. Wydarzenie organizowane jest przez Naukowe Koło Logistyki "Dialog" działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Poza możliwością zdobycia wiedzy z różnych obszarów logistyki, uczestnicy będą mogli podszlifować swoje kompetencje miękkie, a także zmierzyć się z innymi przyszłymi logistykami w różnych konkursach.

W tym roku tematem przewodnim będzie "Kooperacja międzypodmiotowa w sieciach logistycznych".