Wykład eksperta w ramach projektu Power-Kompetencje

9 grudnia serdecznie zapraszamy wykład eksperta zewnętrznego, realizowany w ramach realizacji Projektu POWER 2014- 2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".

9 grudnia 2020 r. w godzinach 9:50-11:20 odbędzie się zdalny wykład eksperta zewnętrznego pt. "Międzynarodowy rynek finansowy" , który poprowadzi Artem Mazur - Dyrektor ds. analiz rynków finansowych, Zembura Centrum Badań i Analiz Rynków Finansowych sp. Z.o.o.

Spotkanie realizowane jest w ramach realizacji Projektu POWER 2014- 2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach", a kierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na kierunku Ekonomia - III, IV, V, VI semestr.