Przejdź do menu Przejdź do treści

Oferty pracy / Job offer

Specjalista ds. reklamy / obsługa programów lojalnościowych (ECK/3/PSPB)

Pubikacja od
17.06.2021
Firma / Employer
Visual Effect Sebastian Pawlica

Agencja reklamowa dysponującą własną siecią nośników Outdoor na ternie Katowic i obsługująca na wyłączność powierzchnie reklamowe w Galerii Katowickiej. Visual Effect tworzy aplikacje mobile i obsługuje programy lojalnościowe w centrach handlowych.

Katowice
Link do strony z ofertą

www.visual-effect.pl

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach preferowane kierunki: Analityka gospodarcza, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Informatyka, Międzynarodowe stosunki gospodarcze, Przedsiębiorczość i finanse, Zarządzanie, Marketing, Grafika.

Zakres obowiązków / Job Description

Praktyka w Dziale handlowym / Dziale graficznym

Oferujemy / Job Benefits

Możliwość odbycia praktyki obowiązkowej lub dodatkowej.

Wynagrodzenie brutto / Salary
do ustalenia indywidualnie
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

e-mail: d.zymla@visual-effect.pl  biuro@visual-effect.pl
tel: +48 885 40 40 40

Liczba wakatów
stała oferta (1 osoba w danym okresie)
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3