Przejdź do menu Przejdź do treści

Profesjonalne zarządzanie organizacją i zespołem

Współczesne realia gospodarcze, charakteryzujące się m.in. intensywną konkurencją rynkową, internacjonalizacją i cyfryzacją gospodarki, a w ostatnich miesiącach także malejącym popytem na skutek ograniczeń związanych z pandemią COVID-19, doprowadziły do znaczącego wzrostu ryzyka i niepewności w zarządzaniu przedsiębiorstwem, zwłaszcza małą i średnią firmą. W obliczu nowych, niespotykanych dotąd wyzwań osoby, które chcą właściwie pełnić role menedżerskie lub zarządzać własnym biznesem, powinny posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności. W odpowiedzi na ekonomiczne wyzwania XXI wieku proponujemy program rozwoju kompetencji zarządczych w formie studiów podyplomowych na kierunku „Profesjonalne zarządzanie organizacją i zespołem”.

Jesteś menedżerem lub przedsiębiorcą zainteresowanym zwiększeniem efektywności zarządzania w swojej firmie? chcesz zostać liderem zespołu lub menedżerem wyższego szczebla? a może myślisz o doskonaleniu kompetencji niezbędnych do zarządzania własnym biznesem?. Jeśli tak, wybierz studia przygotowujące do profesjonalnego i efektywnego pełnienia ról kierowniczych w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Kadrę prowadzącą zajęcia na naszych studiach tworzą głównie praktycy zarządzania i przedsiębiorcy, którzy osiągnęli sukces w biznesie, a także eksperci w wąskich dziedzinach (np. adwokat, aktor, prezenter telewizyjny, eksperci ds. wizerunku).

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych wyjątkowych prelegentów. Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!*


Liczba godzin: 172 godzin(y)
Czas trwania: 2 semestry
Jezyk wykładów: Język polski
Certyfikat: Bez certyfikatu
Forma studiów: Hybrydowa*
Miejsce studiów: Katowice
Cena: 3600 zł

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3