Erasmus Staff Training Week "Soft Skills in the International Setting"

W dniach 16-20 maja 2022 r. na naszej Uczelni odbywa się ósma już edycja międzynarodowego tygodnia szkoleniowego pn. Erasmus Staff Training Week "Soft Skills in the International Setting", organizowana przez Biuro Współpracy Międzynarodowej.

Naszymi gośćmi są przedstawiciele 18 uczelni zagranicznych z 11 krajów: Albanii, Cypru, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Kolumbii, Meksyku, Niemiec, Portugalii, Rumunii oraz Słowacji reprezentujący różne jednostki administracyjne, w tym głównie biura międzynarodowe, biura projektów, biura karier, biblioteki i dziekanaty.

Pięciu uczestników z krajów pozaeuropejskich otrzyma stypendia w ramach realizowanych przez nas projektów Erasmus+ KA107. W tegorocznym programie znajdują się szkolenia z zakresu efektywności indywidualnej (Insights Discovery) oraz równowagi pomiędzy życiem realnym a wirtualnym (Log out and come back to real life), prezentacje uczelni zagranicznych, wizyta w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, krótki kurs języka polskiego, panel dyskusyjny dot. wymiany doświadczeń, zwiedzanie kampusu uniwersytetu oraz atrakcyjny program socjalny.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.ue.katowice.pl/en/soft-skills-in-the-international-setting.html

Erasmus Staff Training Week "Soft Skills in the International Setting"