293 studentów i absolwentów naszej Uczelni zakwalifikowanych do Udziału w 10. edycji prestiżowego Programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach uplasował się na I miejscu pod względem liczby osób, które w oparciu o egzaminy wstępne zakwalifikowały się do udziału w 10. edycji Programu CRC. Jest nam tym bardziej miło, gdyż nasza Uczelnia – za pośrednictwem biura karier - jest Partnerem Programu odpowiedzialnym za rekrutację do Programu, od jego pierwszej edycji.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy ciekawych, pełnych wiedzy i naukowych inspiracji zajęć w ramach ścieżek/streamów realizowanych przez Partnerów biznesowych Programu CRC, tj.: Kyndryl,  ING Hubs Poland, Accenture oraz Ernst & Young (EY).

Informacje o Programie CRC dostępne są na stronie Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami.