Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych i Szkoleń [relacja]

15 września Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach serdecznie zaprosił wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i kompetencji na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych i Szkoleń, który odbył się stacjonarnie w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI) w godzinach 14:00–20:00. Było to pierwsze większe wydarzenie na terenie kampusu organizowane przez Centrum Badań i Rozwoju w formie stacjonarnej.

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych i Szkoleń stanowił idealną okazję, aby zobaczyć z bliska Uczelnię, wziąć udział w bezpłatnych certyfikowanych szkoleniach, a także spotkać się i porozmawiać z wykładowcami.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać szczegóły procesu rekrutacji na studia podyplomowe, porozmawiać z kierownikami studiów podyplomowych, a także zapoznać się z ofertą szkoleniową Uczelni.

W Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych czekało ponad 20 stoisk z ofertą studiów podyplomowych, a także:

• stoisko badań, ekspertyz i konsultingu,
  • stoisko szkoleń,
  • stoisko do obsługi studiów podyplomowych,
  • stoisko Parlamentu Studenckiego,
  • i strefa On Lemon,

W trakcie wydarzenia odbyły się aż 4 certyfikowane około 2 godzinne szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. W wydarzeniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób, natomiast blisko 50 osób wzięło udział w specjalnych szkoleniach.

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu i zapraszamy na studia podyplomowe.

Więcej informacji: www.ue.katowice.pl/studia-podyplomowe.