Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

JM Rektor i Senat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 5 października o godz. 11:00 w Auli im. Józefa Lisaka.

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 - rotator

W programie uroczystości:

• Hymn Państwowy
  • Wystąpienie JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak
  • Immatrykulacja
  • Wykład inauguracyjny pt. "Wyzwania i dylematy badacza przedsiębiorczości", który wygłosi prof. dr hab. Teresa Kraśnicka

Wydarzenie uświetni występ Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Jednocześnie informujemy, że Msza św. w intencji Społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zostanie odprawiona w dniu 5 października 2020 r. o godzinie 9:00 w Kościele pw. Opatrzności Bożej w Katowicach, przy ul. 1 Maja 52. Mszę św. będzie celebrował Arcybiskup Senior Damian Zimoń.

Z uwagi na sytuację pandemiczną, w tegorocznej Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 wezmą udział wyłącznie zaproszeni goście. Transmisja na żywo uroczystości udostępniona zostanie pod adresem: www.tv.ue.katowice.pl.

Pliki:
Zaproszenie_Inauguracja_roku_akademickiego_2020_2021.pdf0.9 M