International Business Open Day 2019 [relacja]

26 listopada w ramach jesiennego Dnia Otwartego Koło naukowe International Business zorganizowało Dzień Otwarty kierunku "IB Open Day"! Była to doskonała okazja do tego, by przedstawić ofertę tego wyjątkowego programu, jego obecnych studentów oraz absolwentów.


International Business Open Day 2019

International Business to nowoczesny kierunek, w całości nauczany w języku angielskim, który zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu biznesu międzynarodowego i unikalną możliwość jej wykorzystania w praktyce. Dzięki szerokiej ofercie wyjazdów zagranicznych, wymian i projektów, studenci zbierają praktyczne doświadczenia, poszerzają swoje horyzonty i zawierają wyjątkowe znajomości.

W programie IB Open Day zaplanowano m.in. krótkie autoprezentacje absolwentów kierunku International Business. Opowiedzieli oni o swoich doświadczeniach oraz o możliwościach, które dały im studia na naszej Uczelni. Co więcej, wskazali, jakie ścieżki kariery obrali po zakończeniu edukacji. Kandydaci mogli również przekonać się, jak wyglądają wykłady na kierunku International Business, dzięki miniwykładowi w Auli CNTI. 

W czasie Dnia Otwartego w ramach International Business Open Day otwarto uroczyście wystawę "Nauczyciela z pasją" – prof. dr hab. Sławomira Smyczka, Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji. Więcej informacji

Ponadto, Dzień Otwarty był okazją do rozmowy z obecnymi studentami IB. Odpowiedzieli oni na każde pytanie i rozwiali wszelkie wątpliwości kandydatów. Do zobaczenia w przyszłym roku! :)