International Research Symposium in Service Management 2023

W dniach 13-16 czerwca br. w Auli CNTI odbędzie się międzynarodowa konferencja pn. "International Research Symposium in Service Management". Organizatorem wydarzenia jest prof. Jay Kandampully z Ohio State University w USA, a współorganizatorem tegorocznej edycji jest Katedra Badań Konsumpcji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Tematyka konferencji skupi się na roli usług w osiąganiu zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego dobrostanu.

W pierwszym dniu konferencji, 13 czerwca odbędą się warsztaty metodologiczne dla młodych naukowców prowadzone przez doświadczonych profesorów (mentorów) z różnych uniwersytetów na świecie:

• dr Jay Kandampully - Chair,
  • dr Byron Keating,
  • dr Srikanth Beldona,
  • dr Joan Ball,
  • dr Yuksel Ekinci,
  • dr Marzena Czarnecka.

W trzech kolejnych dniach odbywać się będą debaty, podczas których prelegentami będą:

• Tymoteusz Doligalski,
  • prof. Stéphane Ganassali,
  • Mateusz Hilgner.

Zarówno warsztaty, jak i obrady odbywać się będą w języku angielskim.

Więcej informacji

Najlepsze referaty przedstawione podczas konferencji zostaną nagrodzone publikacją w czasopiśmie "Journal of Service Management" (JOSM), wydana zostanie też monografia pokonferencyjna.

Program Konferencji oraz więcej informacji znajduje się na stronie.