Komunikat Rady Uczelni w sprawie wysłuchania kandydatów do objęcia funkcji Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

W celu wypełnienia ustawowego obowiązku wobec Uczelni tj. wskazania przez Radę Uczelni Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach kandydatów do objęcia funkcji Rektora, wynikającego z par. 30 ust. 1 Ordynacji Wyborczej, mając na uwadze trwały rozwój i sprawne zarządzanie Uniwersytetem, Rada Uczelni informuje Społeczność Uniwersytecką, że chciałaby omówić przyszłość Uczelni ze wszystkimi kandydatami na stanowisko Rektora przedłożonymi jej przez Uczelnianą Komisję Wyborczą.

Uwzględniając obecne realia, indywidualne zdalne spotkania z kandydatami planujemy na posiedzeniu Rady Uczelni w dniu 22 czerwca w godzinach popołudniowych.